Choinka

Tak dzisiaj wywaliłem choinkę na taras, jak dożyje to pójdzie do ziemi jak nie to na opał.

Generalnie to ja tej całej akcji z choinkami na Święta BN nie kumam, no tak zaraz się oburzycie, że to tradycja i wielkie elemele. Nie po wiem fajnie wygląda jak się przechodzi i u wszystkich światełka świecą, ładnie drzewko pachnie(pierwsze kilka dni) a poza tym..??

Żonka twierdzi, że lubi ubierać choinkę „… a to ty nie lubisz?” się wielce dziwi, nie kurwa oświadczam że nie lubię. Kłuje to po łapach i tyle, w ozdoby trzeba inwestować co roku, bo się stłucze(pies+dzieci), bo się przepali, bo „O zobacz jakie te piękne…” – żona. No ja nie wiem, nie lepiej sobie kupić nowe firanki, dywan… przynajmniej powisi/poleży, a nie miesiąc i sru do szafy na resztę roku.

Opadające igły, taaa potem pół roku się to znajduje po domu. Owszem kupujemy choinkę w ziemi a nie upitoloną do stojaka, ale to i tak pic na wodę w większości, już tak wykopują te choinki niszcząc korzenie, że obumierają. No nie powiem raz kupiliśmy choinkę co nam dwa lata służyła, pewnie przypadek.

Na koniec też niepotrzebna robota, zdjąć ozdoby, powynosić to, pochować i chulać z drzewem przez cały dom gubiąc po drodze te zasrane igły….

Na szczęście w tym roku już po wszystkim.

Reklamy

2 Responses to Choinka

  1. Maro pisze:

    Nie znasz się. Zajebiście robi atmosferę na święta. Jak się tak przy samej choince siądzie przy zgaszonych światłach i tak dalej. Ubierać też nie lubię. Samą choinkę już tak. Jak z ciastem. Robić nie lubię. Jeść – pewnie. Z ubieraniem nie ma wielkiego problemu, ustawia się i baby ubierają. Proste. Lubią tą robotę na ogół.

  2. agron pisze:

    No właśnie ale światełka to sobie mogę pierdolnąć na karniszach naokoło i efekt ten sam.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: